خرید تلویزیون شهری | asilight

P5 – SMD – Indoor تلویزیون شهری p5 smd indoor با رزولیشن بالا و کیفیت عالی مناسب جهت محیط های داخلی می باشد. ماژول این دستگاه ازنوع 3in1 SMD RGB و با فاصله پیکسلی 5mm دارای رزولیشن فوق العاده نمایش برای استفاده در فاصله های دور و نزدیک میباشد. به فاصله کانونی بین پیکسل‌های ماژول‌ SMD یا LED دات پیچ گفته می‌شود.

  • دات پیچ بر حسب میلی متر اندازه گیری می شود و نشان دهنده فاصله مرکز تا مرکز دو پیکسل مجاور است .
  • این شرکت در حال حاضر خدمات فراوانی را به اشخاص و سازمان‌های تلویزیون شهری مختلف ارائه می‌دهد.
  • اما در روش دوم بدون نیاز به مراجعه حضوری، می توانید در بستر اینترنت و به صورت آنلاین، مشخصات تابلوی مورد نظر خود را تعیین کرده تا کارشناسان در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.
  • تلویزیون های شهری از نظر کاربرد به دو دسته بیرون سالن و داخل سالن تقسیم می شوند .
بله از هر نقطه ای از زمین ، از طریق ارتباط اینترنتی می توانید تلویزیون شهری را کنترل نمایید همچنین امکان کنترل از طریق وایرلس و شبکه هم وجود دارد. آیا تلویزیون شهریِ به اندازه 50 متر و منحنی قابل ساخت هست؟ می خواهم روی نمای پاساژ نصب شود. تلویزیون شهری به تلویزیون های غول پیکر و بزرگی گفته می‌شود که در معابر اصلی ، میدان‌ها ، چهار راه‌های شلوغ شهر وپارک ها نصب می‌شود. همزمان با پیشرفت تکنولوژی در دنیا امکانات سمعی و بصری نیز جایگاه ویژه ای در برگزاری مناسبت ویا مراسم ها دارد که تلویزیون شهری یکی از تجهیزات بسیار مهم و پر کاربد به شمار می آید .

در صورت مثبت بودن پاسخ لطفا مشخصات فنی و قیمت جدید اجراء آن را محبت نموده برایم ارسال فرمائید. هر چه ارتفاع تلویزیون از زمین کمتر باشد بهتر است، دات پیچ با عدد کمتری استفاده کنیم، تا کیفیت تصویر بهتر شود. قابلیـت کنتـرل از راه دور از طریـق اینتـرنت ، بی سیـم ( وایـرلس ) انتقـال تصـویر ( دیتـا ) و … تلویزیون ها دارای یکسال گـارانتی بدون قید و شرط و بهتـرین کیفیـت رنـگ و بالاتـرین پـردازش تصـوی و بیشتـرین تعـداد رنـگ و فنـاوری موجـود نیز داراست . فـروش و ارائـه خدمـات از اجـرای فنـداسیون و سـازه تا پایان کـار و راه انـدازی تلویزیون های شهری را بر عهده داریم . اگر در کسب و کار خود نیاز به تبلیغات گسترده دارید و قصد دارید در هزینه‌ها صرفه‌جویی کنید، می‌توانید از این شیوه تبلیغاتی کارآمد استفاده کنید.

استفاده از نمایشگرهای بزرگ LED به جذب مشتری و افزایش فروش کمک می کند.

خرید تلویزیون شهری | asilight

تنوع ماژول led با اسکن های مختلف، همچنین موارد استفاده متنوع باعث شده که انتخاب یک کنترل مناسب کمی پیچیده باشد اما اینطور نیست. به راحتی با در اختیار داشتن مشخصات ماژول led و کاربرد استفاده تلویزیون میتوان کنترلر مناسب با آن را انتخاب کرد. شرکت نواندیشان همواره در انتخاب کنترلر ها بهترین آنها را به مشتریان توصیه می کند.

تلویزیون شهری یکی از ابزارهای موثر در تبلیغات محیطی است که، می‌تواند روی موفقیت برندینگ یک کسب و کار اثر بگذارد. به همین دلیل این امکان وجود دارد، با توجه به گستردگی تقاطع و عرض خیابان‌های منتهی به آن و همچنین توانایی دکل نگهدارنده تلویزیون، ابعاد متفاوتی را برای آن در نظر گرفت. تلویزیون‌های شهری از نظر جنس پیکسل به دو نوع اصلی دسته‌بندی می‌شوند. البته باید توجه داشت که، با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی در تولید انواع ماژول تلویزیون شهری و با توجه به قوانین سخت‌گیرانه مصرف انرژی در جهان، ماژول های SMD جایگزین همه ماژول‌های DIP می‌شود.

بهره برداری از دو نمایشگر شهری در حضور نمایند استانداری و ریاست کل سازمان هواشناسی استان خوزستان و اصحاب رسانه